Ke každému nákupu Doprava ZDARMA

O nás

Jsme česká rodinná společnost HBT HOLDING s.r.o., která vám díky spolupráci s českým výrobcem Rolux nabízí kvalitní vnitřní žaluzie na míru. Stojí za námi také společnost TT HOLDING, a.s., provozující e-shop skladova-okna.cz, jež se od roku 2013 specializuje na prodej plastových oken. S touto partnerskou firmou máme společné prostory – call centrum + sklad – v Kuřimi u Brna. 

Máme showroom v Kuřimi u Brna

Pokud byste se chtěli na naše produkty podívat naživo, v Kuřimi u Brna máme s firmou TT HOLDING, a.s. také společný showroom. V něm uvidíte nejen naše produkty, ale rovněž se můžete podívat na vzorníky lamel a fólií na krycí profily

Vybrali jsme to nejlepší

Víme, že mnohdy je nákup vybavení do domácnosti stres, a tak jsme se rozhodli jít cestou jednoduchosti. Najdete u nás jen několik produktů, které ale mají všechny výhody již v ceně:
  • celostínící (domykavé) provedení,
  • celokovový zadní i čelní panel,
  • profil bez nevzhledných čelních krytek.
Nemusíte tak procházet desítky produktů a tápat, co zvolit. U nás si jen vyberete barvu lamel a několik dalších parametrů. Pak na pár kliků objednáte a za zhruba 10 až 15 dní si žaluzie podle našeho přehledného videa namontujete. V porovnání s běžnou oknařskou firmou ušetříte peníze i čas.

Každá žaluzie je kontrolována a testována

Společnost Rolux sídlící nedaleko Olomouce je na trhu již od roku 1990 a ročně vyrobí kolem 150 tisíc žaluzií. Velká část výroby je automatizovaná, ale stále část tvoří i ruční práce. Každá žaluzie je kontrolována a testována.